Proseniorské aktivity

Přihlášení poradny

Podporují nás

csob_rlogo PS 2017 zakladni verze na cervenou prahaAHR5fa913 logolink OP Zaměstnanost mpo mpsv intel logoskodaNEDEJTE SE logo     ferona-logo  povinné-ručení-kooperativa-obrázek-1   

   4590

 

Úvod > Ukončené projekty > Komplexní program podpory žen samoživitelek

Komplexní program podpory žen samoživitelek

Projekt se zaměřuje na specifickou skupinu žen samoživitelek z Ústeckého kraje, kterým bude poskytnuta podpora ve formě komplexního programu skládajícího se z podpory cílové skupiny týkající se řešení problémů souvisejících s dluhy (zadlužeností až předlužeností, která velmi často končí až výrazným zhoršením bytové situace, odebráním dítěte apod.) a zaměstnání, čímž přispěje k jejich uplatnitelnosti ve společnosti a na trhu práce. Důležitou součástí je přímé zaměření na celkovou finanční stabilizaci jednotlivých osob z cílové skupiny.

Hlavním cílem projektu je přímá podpora 60 žen z cílové skupiny ve formě absolvování komplexního programu podpory speciálně zaměřeného na definované problémy cílové skupiny.

Specificky se pak program zaměřuje zejména na podporu prevence ztráty bydlení a případně na znovu začlenění do bydlení, řešení složité finanční situace, osvětu v této oblasti a na podporu přístupu k zaměstnání a jeho udržení.

povinné-ručení-kooperativa-obrázek-1

Filtr na titulek      Počet zobrazených  
Číslo Titulek článku
1 Leták k projektu

© 2010 Asociace občanských poraden . aop@obcanskeporadny.cz