Proseniorské aktivity

Přihlášení poradny

Podporují nás

csob_rlogo PS 2017 zakladni verze na cervenou prahaAHR5fa913 logolink OP Zaměstnanost mpo mpsv intel logoskodaNEDEJTE SE logo     ferona-logo  povinné-ručení-kooperativa-obrázek-1   

   4590

 

Úvod > O nás > Aktuality > Pozvánka na bezplatný seminář OP REMEDIUM na téma ,,Práva a povinnosti pronajímatele a nájemníka dle Nového občanského zákoníku"

Pozvánka na bezplatný seminář OP REMEDIUM na téma ,,Práva a povinnosti pronajímatele a nájemníka dle Nového občanského zákoníku"

Občanská poradna REMEDIUM ve spolupráci s Městskou částí Praha 10 a za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj vás srdečně zvou na bezplatný seminář na téma ,,Práva a povinnosti pronajímatele a nájemníka dle Nového občanského zákoníku“, který se koná v úterý 24. dubna 2018 v prostorách ÚMČ Praha 10, Vršovická 10, Praha 10 - budova B, 1. patro - zasedací sál.

 

Svoji účast prosím potvrďte na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to do 20. 4. 2018.

Bližší informace vám rádi poskytneme na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Seminář je realizován v rámci projektu „Posílení informovanosti občanů v oblasti práv a povinností souvisejících s problematikou bydlení podle Nového občanského zákoníku“ za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

Pozvánka ke stažení zde: REMEDIUM_pozvanka_Prava_a_povinnosti_pronajimatele.pdf

 

Bez názvu

© 2010 Asociace občanských poraden . aop@obcanskeporadny.cz